Reportáže

Šachový turnaj, deskovky a GRILOVAČKA! Další AGce bude 8. 6. 2022

Další akce na AG se bude konat ve středu 8. června 2022 od 15 do 18:30 hodin. Na co všechno se můžete těšit a jaké jsou bližší pokyny? Čtěte níže!

Tento den se toho bude konat hodně. Šachový turnaj proběhne v učebnách 112 a 113, prosíme, aby se VŠICHNI hráči turnaje dostavili v 15:30 do učebny č. 112. Grilovačka bude na venkovním dvorku, deskovky budou volně k hrání v atriu (DONESTE Z DOMOVA, POKUD MŮŽETE!) a ve 111 proběhne v 16:00 promítání latinského filmu, ve kterém si zahráli studenti AG pod vedením pana profesora Bořivoje Marka. A hlavně – partnerem této akce bude opět Mattoni, takže se těšte na megaultragiga moc Mattonek! Prosíme o jejich třízení do určených košů (bude na nich papír: SEM HÁZEJ MATTONKU).

Šachy

AKTUALIZOVANÉ INFO:

Všichni hráči šachového turnaje doražte v 15:30 do učebny 112, kde se dozvíte jak, s kým, kdy a kde hrajete.

Prvotní informace:

Zájemci o účast na šachovém turnaji – vyčkejte, osobně obejdeme každou třídu (v týdnu od 30. 5. do 3. 6.) a u nás se přihlásíte. Žádné dotazníky apod.!

Deskovky

Kdo máte možnost a chcete – přineste si vaši oblíbenou deskovou hru a v atriu bude prostor si s ostatními zahrát! Pokud by bylo málo místa, můžeme využít ještě 111 a 114.

Pomoc

Kdo se chcete podílet na přípravě této akce, nákupu masa a zeleniny apod., napište Tádovi (tadeas.vylita.2020@agstepanska.cz) a on se vám ozve.

Tak se 8. června odpoledne těšíme! Zdraví vás celý organizační tým.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button